Čitatelia, ozvite sa. Pravda hľadá svojich naj

16.07.2020 14:58
Pravda 100 rokov - hľadáme
Pravda 100 rokov s vami Autor:

Hľadáme čitateľov, ktorí zažili zaujímavý príbeh s Pravdou. Hľadáme predplatiteľov, ktorí sú s nami najdlhšie. Ozvite sa nám.

Už sto rokov sme s vami. Pravda je aj vďaka vám, našim čitateľom, partnerom, priateľom a sympatizantom, najstaršou mediálnou značkou na Slovensku.

Prvá titulná strana  z roku 1920.
Prvá titulná strana z roku 1920. Autor: Pravda

Pravda je v súčasnosti najčítanejší mienkotvorný denník v krajine. Každý týždeň v nej objavíte množstvo obľúbených príloh a zaujímavých tém.

Okrem denníka má Pravda v portfóliu aj web pravda.sk, ktorý patrí medzi najnavštevovanejšie spravodajské portály na slovenskom mediálnom trhu.

Už 15. septembra uplynie 100 rokov, odkedy vyšlo prvé číslo novín PRAVDA CHUDOBY, predchodcu súčasného denníka Pravda a webu pravda.sk.

Keďže chceme spoznať čitateľov, ktorých život je historicky spätý s našim denníkom, pri príležitosti stého výročia Pravdy hľadáme:

  • najstaršieho čitateľa a čitateľku
  • najvernejšieho predplatiteľa a predplatiteľku
  • najzaujímavejší príbeh, ktorý ste zažili s Pravdou
  • ľudí so vzťahom k Pravde narodených v kľúčových rokoch Slovenska 1920, 1944, 1968, 1989, 2004, 2020

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#výzva #výročie #Pravda #čitatelia #100 rokov #100
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku