Moje najkrajšie Vianoce 2018: Noví víťazi výtvarnej súťaže Pravdy

23.12.2018 08:00

Milé deti, poslali ste nám do redakcie stovky krásnych obrázkov, na ktorých ste nakreslili, ako si predstavujete svoje najkrajšie Vianoce.

Ďakujeme za každú ilustráciu, urobili nám veľkú radosť a potešia aj tisícky ľudí po celom Slovensku, ktorí sa na ne práve teraz dívajú v novinách a na webe pravda.sk. Spolu s vami sme sa zrazu ocitli na klzisku, v Betleheme aj pri guľovačke, pri vianočnom stromčeku alebo rovno za štedrovečerným stolom. A vďaka vám, našim mladým výtvarníkom, sme sa nadýchali sviatočného pokoja.

Maliar, ilustrátor a grafik Martin Kellenberger si pozorne prezrel každý jeden obrázok, kým vybral víťazov. Bolo to ťažké, lebo nemôžeme oceniť viacerých. „Ani ja som v detstve žiadnu súťaž nevyhral a je zo mňa maliar,“ hovorí. A odkazuje vám, že aj keď nie ste medzi víťazmi, určite kreslite a maľujte ďalej! Lebo kreslenie dáva deťom radosť a tá je potrebná vždy a všade.

Prajeme všetkým deťom aj dospelým, rodičom, starým rodičom aj pani učiteľkám a pani vychovávateľkám krásne Vianoce, veľa zdravia a veľa radosti. A nech si po celý budúci rok žijete ako v rozprávke, spokojne a šťastne!

Veselé Vianoce praje redakcia Pravda

1. cena: darčeky v
		hodnote 150 eur
		vyhrala...
2. cena: darčeky v
		hodnote 100 eur
		vyhrala...
+203. cena: darčeky v
		hodnote 50 eur
		vyhrala...

Maliar, ilustrátor a grafik Martin Kellenberger o tom, ako vyberal najkrajšie vianočné obrázky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Moje najkrajšie Vianoce #Martin Kellenberger
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku