Prečo nedokážeme vstať hneď na prvé zvonenie budíka? Rady, ako sa to naučiť

Klasické ráno: Zazvoní budík v telefóne a my klepneme na „odložiť“. O desať minút zvoní znova a potom znova a znova. Málokto dokáže hneď vyskočiť z postele. Aký typ ste vy?

25.06.2022 06:00
debata (1)

Dnes si s Matějom Smlsalom odhalíme, prečo väčšina z nás nedokáže vstať ráno z postele hneď po prebudení. Odborníčka Petra Řehořková zo spánkového laboratória vám poradí, ako sa z „posúvača“ budíka stanete „vstávač“.

Ten Smlsal: Čo by sme mali robiť, aby bolo ranné vstávanie ľahšie.

Matěj Smlsal. Rozvíril hladiny internetu netradičnými reportážami, napríklad z nevestinca. Po úspechu v českých médiách si založil vlastný kanál. Nájdete ho aj na TV Pravda.

Označuje sa za youtubera nielen pre mladých, ale pre všetkých. Prináša reportáže, v ktorých si vyskúša netradičné aj bežné povolania, ukáže zákulisie výroby vo firmách, fascinujúce miesta. Alebo len v krátkosti odhalí javy, ktoré sa zdajú bežné, ale nevieme si s nimi vždy poradiť.

Ten Smlsal, sáčky Čítajte viac 4 triky, ako otvoriť mikroténový sáčok aj suchými prstami Matěj Smlsal, Autoškola Čítajte viac Ten Smlsal: Učiteľ autoškoly ušiel z auta. Nezvládol, ako šoféruje "skúsený" vodič

Matěja Smlsala (predtým Blesk.tv a iDNES.tv) môžete sledovať na Youtube, Facebooku aj Instagrame – a v júni aj na TV Pravda.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #budík #ranné vstávanie #Matěj Smlsal
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy